Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Thomas Lundstrøm | 2020-TI-1207 | Høruphavspejderne | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 06-09-2020 | Nej | |
|
Lasse Rye Strøm | 2021-TI-1293 | UCN act2learn | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 24-04-2021 | Nej | |
|
Christian Theil... | 2020-TI-1183 | Pilelygaard KBH | 18-09-2020 | 18-09-2025 | 26-08-2020 | Nej | |
|
Mikkel Kaas Frich | 2010-TI-186 | Klatreklar.dk | 18-06-2010 | 19-06-2021 | 19-06-2026 | 09-05-2021 | Nej |
|
Bjørn Vogt Haarsløv | 2020-TI-1208 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 26-10-2019 | Nej | |
|
Peter Haugan Vergo | 2021-TI-1283 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 16-05-2021 | Nej | |
|
Niels Helmer Laursen | 2020-TI-1170 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-05-2020 | Nej | |
|
Michelle Tidema... | 2021-TI-1295 | UCN act2learn | 26-06-2021 | 26-06-2026 | 19-05-2021 | Nej | |
|
Ida Venge Kramer | 2020-TI-1212 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 02-09-2020 | Nej | |
|
Morten Eskildsen | 2020-TI-1199 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 07-11-2023 | Nej | |
|
Alexander Schødt | 2021-TI-1326 | Bent Byg gruppe | 17-09-2021 | 17-09-2026 | Nej | ||
|
Rane Damsgaard ... | 2020-TI-1216 | Helgenæs Naturefterskole | 02-11-2020 | 02-11-2025 | 08-08-2019 | Nej | |
|
Allan Daugaard ... | 2020-TI-1176 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 07-06-2020 | Nej | |
|
Kristoffer Grønhøj | 2021-TI-1248 | FDF | 30-05-2021 | 30-05-2026 | 18-09-2021 | Nej | |
|
Sofie Kabel Brandt | 2020-TI-1224 | DGI Storkøbenhavn | 12-11-2020 | 12-11-2025 | 05-09-2020 | Nej | |
|
Alexander Neergaard | 2020-TI-1180 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 27-06-2020 | Nej | |
|
Magnus Erck | 2015-TI-626 | DGI | 17-06-2015 | 17-06-2020 | 17-06-2025 | 10-05-2020 | Nej |
|
Monica Nielsen | 2017-TI-897 | Outdoorsports | 13-06-2017 | 13-06-2022 | 13-06-2027 | 03-10-2021 | Nej |
|
Casper Ormstrup | 2015-TI-628 | DGI | 17-06-2015 | 17-06-2020 | 17-06-2025 | 13-10-2019 | Nej |
|
Dorte Ankerfelt | 2018-TI-1023 | Frie Fugle, DDS | 26-08-2018 | 26-08-2023 | 26-08-2028 | 05-10-2023 | Nej |
|
Morten B. Andersen | 2007-TI-018 | Institut for Idræt (KU) | 27-04-2007 | 21-05-2019 | 21-05-2024 | 20-11-2019 | Nej |
|
Thor Svejgård Lund | 2015-TI-706 | 13-12-2015 | 13-12-2020 | 13-12-2025 | 04-04-2017 | Nej | |
|
Emilie Clausen | 2015-TI-625 | DGI | 17-06-2015 | 17-06-2020 | 17-06-2025 | 02-09-2019 | Nej |
|
Johannes Kjær Madsen | 2019-TI-1064 | Orbis Udeliv | 04-01-2019 | 04-01-2024 | 08-05-2019 | Nej | |
|
Niels Lottrup | 2015-TI-664 | KFUM - Spejderne, Græsted | 25-09-2015 | 25-09-2020 | 25-09-2025 | 07-04-2018 | Nej |
|
Asger Dahl Knudsen | 2021-TI-1250 | 1. Strib DDS | 07-06-2021 | 07-06-2026 | 25-05-2021 | Nej | |
|
Christian Phili... | 2016-TI-838 | DDS Hellerud | 20-11-2016 | 20-11-2021 | 20-11-2026 | 31-01-2016 | Nej |
|
Mikael Borggreen | 2012-TI-355 | FDF | 07-10-2012 | 07-10-2022 | 07-10-2027 | 15-01-2017 | Nej |
|
Tobias Thyrring | 2019-TI-1077 | FDF | 12-05-2019 | 12-05-2024 | 04-07-2021 | Nej | |
|
Jakob Menander | 2010-TI-193 | FDF | 12-06-2011 | 12-06-2021 | 12-06-2026 | 28-04-2021 | Nej |
|
Stine M. Rosenquist | 2018-TI-971 | DGI Hovedstaden | 22-06-2018 | 22-06-2023 | 22-06-2028 | 03-09-2022 | Nej |
|
Lasse Mørch | 2012-TI-314 | KFUM spejderne | 17-06-2012 | 17-06-2022 | 17-06-2027 | 04-10-2022 | Nej |
|
Christian Nielsen | 2016-TI-715 | Hvidovre Ungdomsskole | 14-04-2016 | 14-04-2021 | 14-04-2026 | 06-12-2017 | Nej |
|
Morten Astrup | 2015-TI-687 | Houens Odde | 25-10-2015 | 25-10-2020 | 25-10-2025 | 27-01-2017 | Nej |
|
Simon Nyrup Madsen | 2015-TI-620 | Fjeldgruppen | 14-06-2015 | 14-06-2020 | 14-06-2025 | 08-04-2021 | Nej |
|
Lars Lindegaard... | 2017-TI-851 | KFUM Spejderne i Ringe | 29-01-2017 | 29-01-2022 | 29-01-2027 | 06-10-2021 | Nej |
|
Benny Legaard Buur | 2012-TI-354 | FDF | 07-10-2012 | 07-10-2022 | 07-10-2027 | 18-11-2021 | Nej |
|
Michael Petterm... | 2018-TI-981 | Vejen Friskole | 07-05-2018 | 07-05-2023 | 07-05-2028 | 13-01-2024 | Nej |
|
Kaare Arnfeldt Krebs | 2011-TI-277 | Klatretid.dk | 25-11-2011 | 25-11-2021 | 25-11-2026 | 10-09-2021 | Nej |
|
Tonni Frandsen | 2015-TI-607 | Træklatreskolen | 12-05-2015 | 12-05-2020 | 12-05-2025 | 30-08-2016 | Nej |
|
Hans Clausen | 2013-TI-428 | DGI Kbh | 12-09-2013 | 12-09-2023 | 12-09-2028 | 12-12-2017 | Nej |
|
Julian Hendrik ... | 2018-TI-1060 | Hounsodde spejdercenter | 11-11-2018 | 11-11-2023 | 11-11-2028 | 21-05-2023 | Nej |
|
Thomas Hansen | 2015-TI-629 | Gyngespejderne | 17-06-2015 | 17-06-2020 | 17-06-2025 | 14-05-2019 | Nej |
|
Niels Christian... | 2017-TI-884 | Ballerup spejdergruppe | 11-06-2017 | 11-06-2022 | 11-06-2027 | 08-05-2022 | Nej |
|
Nicklas Nygaard... | 2012-TI-303 | FDF Hedehusene | 20-05-2012 | 20-05-2022 | 20-05-2027 | 28-01-2014 | Nej |
|
Claus Blomberg | 2018-TI-1018 | Næsgaard Efterskole | 20-08-2018 | 20-08-2023 | 20-08-2028 | 12-09-2017 | Nej |
|
Lars Olesen | 2010-TI-190 | Vejle Kommune | 31-08-2010 | 31-08-2015 | 31-08-2020 | 24-11-2015 | Nej |
|
Martin Toft Nielsen | 2012-TI-357 | FDF | 07-10-2012 | 07-10-2022 | 07-10-2027 | 18-11-2021 | Nej |
|
Morten Schier Olsen | 2014-TI-539 | FDF Sletten | 05-10-2014 | 05-10-2019 | 05-10-2024 | 22-11-2017 | Nej |
|
Jonas Elmer Pedersen | 2014-TI-504 | FDF | 22-06-2014 | 22-06-2019 | 22-06-2024 | 05-01-2019 | Nej |