Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bjarke Daugaard... | 2020-TI-1177 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 07-06-2020 | Nej | |
|
Line Hansen | 2019-TI-1119 | Det Danske Spejderkorps | 21-09-2019 | 21-09-2024 | 08-11-2019 | Nej | |
|
Daniel Steen Ko... | 2023-TI-1470 | Ordrup Friluftsgård | 25-10-2023 | 25-10-2028 | 02-04-2023 | Nej | |
|
Per Bundgaard J... | 2021-TI-1257 | KU Friluftsvejlederuddannelsen | 11-06-2021 | 11-06-2026 | 07-09-2020 | Nej | |
|
Anders Christof... | 2022-TI-1382 | Københavns Kommune / Naturpark Amager | 10-08-2022 | 10-08-2027 | 07-05-2022 | Nej | |
|
Daniel Martin K... | 2020-TI-1160 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 02-11-2020 | 02-11-2025 | 21-06-2020 | Nej | |
|
Nicolai Hell | 2020-TI-1152 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 06-06-2020 | 06-06-2025 | 19-08-2019 | Nej | |
|
Nikolaj Moe Jør... | 2019-TI-871 | DGI | 08-08-2019 | 08-08-2024 | 09-11-2017 | Nej | |
|
Malthe Holt Fjorback | 2021-TI-1318 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 22-06-2021 | Nej | |
|
Jonas Holm | 2023-TI-1437 | DGI Storkøbenhavn | 30-06-2023 | 30-06-2028 | 07-05-2023 | Nej | |
|
Rosita Olvhøj | 2020-TI-1221 | DGI Storkøbenhavn | 10-08-2022 | 10-08-2027 | 05-09-2020 | Nej | |
|
Janus Ole Rasmussen | 2019-TI-1111 | Outdoorsports | 20-08-2019 | 20-08-2024 | 03-04-2019 | Nej | |
|
David Elbek | 2021-TI-1270 | DGI Østjylland | 27-06-2021 | 27-06-2026 | 09-05-2021 | Nej | |
|
Lene Andersen | 2022-TI-1394 | Outdoorsports | 01-09-2022 | 01-09-2027 | 19-08-2022 | Nej | |
|
Bjørn Vogt Haarsløv | 2020-TI-1208 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 26-10-2019 | Nej | |
|
Karina Hansted ... | 2020-TI-1218 | DGI Storkøbenhavn | 12-11-2020 | 12-11-2025 | 18-11-2021 | Ja | |
|
Maja Hjort | 2021-TI-1304 | Outdoorsports | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Casper Brynje Hansen | 2020-TI-1184 | Frederikshøj skole og dagbehandling | 18-09-2020 | 18-09-2025 | 26-08-2020 | Nej | |
|
Valentin Louis ... | 2019-TI-1089 | DGI | 23-06-2019 | 23-06-2024 | Nej | ||
|
Lars Lomholt | 2021-TI-1301 | Outdoorsports | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 26-03-2021 | Nej | |
|
Mads Hvid | 2021-TI-1264 | FDF Stenløse-Veksø | 13-06-2021 | 13-06-2026 | 29-05-2021 | Nej | |
|
Rasmus Madsen | 2020-TI-1181 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 09-08-2020 | Nej | |
|
Dennis Dørup La... | 2019-TI-1129 | DGI | 28-10-2019 | 28-10-2024 | 05-10-2019 | Nej | |
|
Johannes Kjær Madsen | 2019-TI-1064 | Orbis Udeliv | 04-01-2019 | 04-01-2024 | 08-05-2019 | Nej | |
|
Helene Kildahl | 2021-TI-1296 | UCN act2learn | 26-06-2021 | 26-06-2026 | 19-05-2021 | Nej | |
|
Sofie Christensen | 2022-TI-1398 | Idrætsprojektet | 03-10-2022 | 03-10-2027 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Mathias Højen S... | 2019-TI-1135 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 05-10-2019 | Nej | |
|
Richard Køhn | 2019-TI-1072 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 09-05-2019 | 09-05-2024 | 15-08-2018 | Ja | |
|
Line Bech | 2021-TI-1287 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 30-05-2021 | Ja | |
|
Malte Koch Olsen | 2022-TI-1418 | Klintekongen, DDS | 27-11-2022 | 27-11-2027 | 16-10-2022 | Nej | |
|
Claus Seierup Jensen | 2020-TI-1233 | DGI Østjylland | 22-11-2020 | 22-11-2025 | 30-06-2021 | Nej | |
|
Nicolai Hagbart... | 2021-TI-1332 | Hannes-Østerild Skole | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 13-11-2021 | Nej | |
|
Morten Eskildsen | 2020-TI-1199 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 07-11-2023 | Nej | |
|
Lene Eg | 2019-TI-1097 | DGI Storkøbenhavn | 08-08-2019 | 08-08-2024 | 09-06-2019 | Nej | |
|
Simon Niemann Jensen | 2023-TI-1464 | DGI | 04-11-2023 | 04-11-2028 | 06-05-2023 | Nej | |
|
Kristoffer Grønhøj | 2021-TI-1248 | FDF | 30-05-2021 | 30-05-2026 | 18-09-2021 | Nej | |
|
Julie Petersen | 2022-TI-1371 | Familieidræt | 28-06-2022 | 28-06-2027 | 21-11-2021 | Nej | |
|
Mark Aarup Jensen | 2020-TI-1193 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 25-07-2020 | Nej | |
|
Niels Erik Dahl | 2020-TI-1147 | Team Nord | 23-02-2020 | 23-02-2025 | 01-03-2020 | Nej | |
|
Jacob Grau Thisted | 2019-TI-1078 | FDF | 12-05-2019 | 12-05-2024 | 05-10-2018 | Nej | |
|
Simon Råby Skou... | 2021-TI-1313 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 07-10-2021 | Nej | |
|
Daniel Burgdorf | 2023-TI-1432 | DGI Storkøbenhavn | 30-06-2023 | 30-06-2028 | 01-10-2022 | Nej | |
|
Søren Stjernholm | 2021-TI-1242 | Outdoorsports | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Nicholas Nørhol... | 2021-TI-1346 | DGI Østjylland | 13-11-2021 | 13-11-2026 | 24-10-2020 | Nej | |
|
Brian Hansen | 2019-TI-1102 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 04-08-2019 | 04-08-2024 | 15-06-2019 | Nej | |
|
Johan Stougård ... | 2021-TI-1263 | DDS Ballerup Spejdergruppe | 13-06-2021 | 13-06-2026 | 11-06-2021 | Nej | |
|
Siri M. Stórá | 2022-TI-1388 | FDF | 21-08-2022 | 21-08-2027 | 06-11-2021 | Nej | |
Ellen Toftegaard | 2020-TI-1206 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 23-06-2020 | Nej | ||
|
Kenneth Jepsen ... | 2023-TI-1450 | FDF Sletten | 03-09-2023 | 03-09-2028 | 09-02-2023 | Nej | |
|
Max Emil Lenchl... | 2019-TI-1071 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 11-08-2019 | 11-08-2024 | 15-08-2018 | Ja |