Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kaspr Holt | 2019-TI-1083 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 22-06-2019 | 31-08-2019 | 22-06-2024 | 31-03-2019 | Nej |
|
Frej Severin La... | 2019-TI-1130 | DGI | 28-10-2019 | 28-10-2024 | 05-10-2019 | Nej | |
|
Michala Wedel F... | 2023-TI-1452 | FDF Sletten | 03-09-2023 | 03-09-2028 | 26-08-2023 | Nej | |
|
Jesper Appel Jensen | 2019-TI-1085 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 22-06-2019 | 22-06-2024 | 26-08-2018 | Nej | |
|
Helle Nilsson | 2019-TI-1132 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 04-08-2019 | Nej | |
|
Frederik Heinri... | 2023-TI-1455 | KFUM-spejderne i Danmark | 24-09-2023 | 24-09-2028 | 26-08-2023 | Nej | |
|
Sara Than Samsøe | 2019-TI-1091 | UngKolding | 27-06-2019 | 27-06-2024 | 25-11-2018 | Nej | |
|
Mathias Højen S... | 2019-TI-1135 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 05-10-2019 | Nej | |
|
Tobias Sørensen | 2023-TI-1461 | KFUM-spejderne i Danmark | 24-09-2023 | 24-09-2028 | 26-08-2023 | Nej | |
|
Mathilde Nygaar... | 2019-TI-1122 | Næstved Friskole | 27-09-2019 | 27-09-2024 | 02-05-2018 | Nej | |
|
Emma Maria Alex... | 2022-TI-1406 | De grønne pigespejdere | 30-10-2022 | 30-10-2027 | 22-11-2023 | Nej | |
|
Rosita Olvhøj | 2020-TI-1221 | DGI Storkøbenhavn | 10-08-2022 | 10-08-2027 | 05-09-2020 | Nej | |
|
Mette Kjærgaard... | 2015-TI-703 | DGI Østjylland | 21-11-2015 | 21-11-2020 | 21-11-2025 | 02-10-2016 | Nej |
|
Aske Schou Jensen | 2016-TI-825 | DGI Østjylland | 30-10-2016 | 30-10-2021 | 30-10-2026 | 06-10-2021 | Nej |
|
Simon Larsen | 2021-TI-1307 | Outdoorsports | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Rasmus Alexande... | 2022-TI-1353 | DDS, 1. Birkerød | 12-06-2022 | 12-06-2027 | 06-03-2022 | Nej | |
|
David Elbek | 2021-TI-1270 | DGI Østjylland | 27-06-2021 | 27-06-2026 | 09-05-2021 | Nej | |
|
Frederik Mogensen | 2016-TI-790 | FDF | 28-08-2016 | 28-09-2021 | 28-09-2026 | 27-05-2021 | Nej |
|
Jonas Rath | 2021-TI-1320 | KFUM-spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 29-05-2021 | Nej | |
|
Peter Walter Nielsen | 2021-TI-1240 | Outdoorsports | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Thomas Thomsen | 2013-TI-406 | DGI Fyn | 05-07-2013 | 23-06-2019 | 23-06-2024 | 16-05-2019 | Nej |
|
Stephanie Joy Hansen | 2022-TI-1360 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 08-06-2022 | 08-06-2027 | 20-08-2021 | Nej | |
|
Thomas Madsen | 2021-TI-1275 | DGI Storkøbenhavn | 22-06-2021 | 22-06-2026 | 26-06-2023 | Nej | |
|
Louise Simonsen | 2015-TI-653 | FDF Sletten | 23-08-2015 | 23-08-2020 | 23-08-2025 | 18-03-2019 | Nej |
|
Niklas Wiinholt... | 2021-TI-1298 | Outdoorsports | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 25-03-2021 | Nej | |
|
Peter Vestergaard | 2008-TI-090 | Vejle Kommune | 02-10-2008 | 25-06-2023 | 25-06-2028 | 10-03-2023 | Nej |
|
Jesper Thomsen | 2016-TI-830 | Houens Odde Spejdercenter | 30-10-2016 | 30-10-2021 | 30-10-2026 | 23-10-2016 | Nej |
|
Mette Buch Knudsen | 2022-TI-1364 | DGI | 26-06-2022 | 26-06-2027 | 18-05-2022 | Nej | |
|
Malte Bøgelund ... | 2021-TI-1292 | Vesthimmerlands Ungdomsskole | 26-06-2021 | 26-06-2026 | 02-06-2021 | Nej | |
|
Signe Schou | 2015-TI-599 | De Grønne Pigespejdere | 09-05-2015 | 09-05-2020 | 09-05-2025 | 26-06-2019 | Nej |
|
Peter Jensen | 2021-TI-1302 | Outdoorsports | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 31-03-2021 | Nej | |
|
Michael Wiuff Hansen | 2021-TI-1271 | DGI Østjylland | 27-06-2021 | 27-06-2026 | 29-05-2021 | Nej | |
|
Jens Chr. Latter | 2012-TI-319 | Fjeldgruppen | 17-06-2012 | 17-06-2022 | 17-06-2027 | 27-01-2017 | Nej |
|
Mikkel Lund Curth | 2022-TI-1368 | Pulsskolen | 27-06-2022 | 27-06-2027 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Thomas Meinecke | 2021-TI-1281 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 16-05-2021 | Nej | |
|
Anders Bruun | 2013-TI-459 | DGI Østjylland | 23-11-2013 | 23-11-2023 | 23-11-2028 | 07-09-2023 | Nej |
|
Jens Braunschwe... | 2021-TI-1297 | Outdoorsports | 01-11-2021 | 01-11-2026 | 26-03-2021 | Nej | |
|
Mads Mathias Be... | 2021-TI-1253 | KU Friluftsvejlederuddannelsen | 11-06-2021 | 11-06-2026 | 07-09-2020 | Nej | |
|
Aslak Guldbrand... | 2008-TI-095 | Fjordvang Efterskole | 03-11-2008 | 03-11-2023 | 03-11-2028 | 26-04-2022 | Nej |
|
Søren Lund Jensen | 2022-TI-1375 | DGI | 28-06-2022 | 28-06-2027 | 24-08-2021 | Nej | |
|
Peter Hell Mott | 2021-TI-1330 | Outdoorsports | 01-11-2021 | 01-11-2026 | 26-03-2021 | Nej | |
|
Thor Venø Bundesen | 2021-TI-1250 | DDS Ballerup Spejdergruppe | 13-06-2021 | 13-06-2026 | 25-08-2019 | Nej | |
|
Ane Damgaard Jensen | 2022-TI-1385 | FDF | 21-08-2022 | 21-08-2027 | 24-07-2022 | Nej | |
|
Peter Aksel Treldal | 2021-TI-1289 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 22-05-2023 | Nej | |
|
Andreas Morten ... | 2012-TI-312 | Fjeldgruppen | 17-06-2012 | 17-06-2017 | 17-06-2022 | 20-05-2017 | Nej |
|
Rasmus Hinge | 2021-TI-1334 | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 31-12-2023 | Nej | ||
|
Frederik Juul Simon | 2021-TI-1328 | Træservice Gruppen ApS | 17-09-2021 | 17-09-2026 | Nej | ||
|
Stine Worre Larsen | 2022-TI-1389 | Outdoorsports | 01-09-2022 | 01-09-2027 | 19-08-2022 | Nej | |
|
Michael Stokbæk | 2021-TI-1310 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 08-09-2021 | Nej | |
|
Lars Simonsen | 2013-TI-457 | DGI Østjylland | 23-11-2013 | 23-11-2023 | 23-11-2028 | 07-04-2018 | Nej |