Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bjørn Vogt Haarsløv | 2020-TI-1208 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 26-10-2019 | Nej | |
|
Anja Røge | 2016-TI-721 | Uhrehøj Outdoor Træning og Events | 26-03-2016 | 26-03-2021 | 26-03-2026 | 11-12-2021 | Nej |
|
Niels Helmer Laursen | 2020-TI-1170 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-05-2020 | Nej | |
|
Anders Christof... | 2022-TI-1382 | Københavns Kommune / Naturpark Amager | 10-08-2022 | 10-08-2027 | 07-05-2022 | Nej | |
|
Lars Simonsen | 2013-TI-457 | DGI Østjylland | 23-11-2013 | 23-11-2023 | 23-11-2028 | 07-04-2018 | Nej |
|
Ida Venge Kramer | 2020-TI-1212 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 02-09-2020 | Nej | |
|
Kirstine Skov Hansen | 2021-TI-1333 | Lasse Gissel | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 13-11-2021 | Nej | |
|
Morten Eskildsen | 2020-TI-1199 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 07-11-2023 | Nej | |
|
Siri M. Stórá | 2022-TI-1388 | FDF | 21-08-2022 | 21-08-2027 | 06-11-2021 | Nej | |
|
Morten Engelber... | 2015-TI-641 | Klatretræ.dk | 22-06-2015 | 22-06-2020 | 22-06-2025 | 26-03-2015 | Nej |
|
Rane Damsgaard ... | 2020-TI-1216 | Helgenæs Naturefterskole | 02-11-2020 | 02-11-2025 | 08-08-2019 | Nej | |
|
Tonja Algren Jensen | 2021-TI-1339 | KFUM-spejderne i Danmark | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 07-04-2021 | Nej | |
|
Mark Wirenfeldt | 2011-TI-233 | FDF | 20-08-2011 | 20-08-2021 | 20-08-2026 | 13-01-2018 | Nej |
|
Allan Daugaard ... | 2020-TI-1176 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 07-06-2020 | Nej | |
|
Mads Einshøj | 2022-TI-1393 | Outdoorsports | 01-09-2022 | 01-09-2027 | 19-08-2022 | Nej | |
|
Sofie Kabel Brandt | 2020-TI-1224 | DGI Storkøbenhavn | 12-11-2020 | 12-11-2025 | 05-09-2020 | Nej | |
|
Nicholas Nørhol... | 2021-TI-1346 | DGI Østjylland | 13-11-2021 | 13-11-2026 | 24-10-2020 | Nej | |
|
Aske Schou Jensen | 2016-TI-825 | DGI Østjylland | 30-10-2016 | 30-10-2021 | 30-10-2026 | 06-10-2021 | Nej |
|
Alexander Neergaard | 2020-TI-1180 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 27-06-2020 | Nej | |
|
Helle Kidde Hansen | 2022-TI-1402 | Aalborg Friluftsliv | 09-10-2022 | 09-10-2027 | 13-03-2022 | Nej | |
|
Bjørg Seloy | 2020-TI-1228 | DGI Storkøbenhavn | 09-12-2020 | 09-12-2025 | 02-02-2020 | Nej | |
|
Kasper Nybo | 2022-TI-1359 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 08-06-2022 | 08-06-2027 | 18-08-2021 | Nej | |
|
Frederik Mogensen | 2016-TI-790 | FDF | 28-08-2016 | 28-09-2021 | 28-09-2026 | 27-05-2021 | Nej |
|
Trine Louise Pe... | 2020-TI-1198 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 26-02-2020 | Nej | |
|
Anders Søgaard Holm | 2022-TI-1396 | Naturpark Åmosen | 03-10-2022 | 03-10-2027 | 24-09-2022 | Nej | |
|
Thomas Thomsen | 2013-TI-406 | DGI Fyn | 05-07-2013 | 23-06-2019 | 23-06-2024 | 16-05-2019 | Nej |
|
Frederik Horst | 2020-TI-1236 | DGI Østjylland | 21-11-2020 | 21-11-2025 | 13-08-2020 | Nej | |
|
Kasper Gøtske P... | 2022-TI-1352 | DDS, 1. Birkerød | 12-06-2022 | 12-06-2027 | 06-03-2022 | Nej | |
|
Louise Simonsen | 2015-TI-653 | FDF Sletten | 23-08-2015 | 23-08-2020 | 23-08-2025 | 18-03-2019 | Nej |
|
Christian Solgaard | 2020-TI-1191 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 20-09-2022 | Nej | |
|
Mathilde Nygaar... | 2019-TI-1122 | Næstved Friskole | 27-09-2019 | 27-09-2024 | 02-05-2018 | Nej | |
|
Anne Jochumsen | 2016-TI-811 | UCN Nord | 14-11-2016 | 20-09-2021 | 20-09-2026 | 14-04-2021 | Nej |
|
Frida Marie Jensen | 2021-TI-1284 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 30-05-2021 | Nej | |
|
Jakob Hørup | 2019-TI-1139 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 10-10-2019 | Nej | |
|
Lennart Landsfeldt | 2009-TI-122 | Karpenhøj Naturcenter | 12-06-2009 | 12-06-2019 | 12-06-2024 | 20-06-2018 | Nej |
|
Anders Kastmand... | 2021-TI-1265 | DDS Ballerup Spejdergruppe | 13-06-2021 | 13-06-2026 | 11-06-2021 | Nej | |
|
Lene Eg | 2019-TI-1097 | DGI Storkøbenhavn | 08-08-2019 | 08-08-2024 | 09-06-2019 | Nej | |
|
Hildur Elfarsdottir | 2021-TI-1288 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 16-05-2021 | Nej | |
|
Anders Primdahl... | 2020-TI-1146 | Team Nord | 23-02-2020 | 23-02-2025 | 01-10-2018 | Nej | |
|
Kenneth Flammild | 2008-TI-034 | 04-04-2008 | 04-04-2023 | 04-04-2028 | 03-10-2023 | Nej | |
|
Rune Boelsmand Bak | 2021-TI-1327 | Bent Byg Gruppe | 17-09-2021 | 17-09-2026 | 08-07-2021 | Nej | |
|
Peter Sølvtofte | 2019-TI-1124 | Præstø Privatskole | 14-10-2019 | 14-10-2024 | 17-10-2019 | Nej | |
|
Charlotte Gebaa... | 2013-TI-396 | DGI Østjylland | 23-06-2013 | 23-06-2023 | 23-06-2028 | 23-10-2023 | Nej |
|
Stefan Serve Mo... | 2021-TI-1309 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 28-08-2021 | Nej | |
|
Johnny Andreasen | 2015-TI-667 | FDF Silkeborg 2. kreds | 04-10-2015 | 04-10-2020 | 04-10-2025 | 27-03-2019 | Nej |
|
Michael Gehrt S... | 2021-TI-1249 | FDF | 30-05-2021 | 30-05-2026 | 23-03-2019 | Nej | |
|
Leo Hansen | 2019-TI-1101 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 21-08-2019 | 21-08-2024 | 26-08-2018 | Nej | |
|
Morten Toft Kidmose | 2016-TI-817 | UCN Nord | 21-09-2016 | 21-09-2021 | 21-09-2026 | 21-10-2021 | Nej |
|
Simon Råby Skou... | 2021-TI-1313 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 07-10-2021 | Nej | |
|
Michael Andersen | 2010-TI-196 | Træklatreskolen | 29-10-2010 | 29-10-2020 | 29-10-2025 | 01-04-2015 | Nej |