Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mikkel Ruberg B... | 2022-TI-1373 | Stengård Skole | 28-06-2022 | 28-06-2027 | 14-06-2022 | Nej | |
|
Martin Nymann J... | 2020-TI-1197 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 12-06-2022 | Nej | |
|
Miki Stengaard ... | 2020-TI-1196 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 12-06-2022 | Nej | |
|
Thomas Scheibel | 2008-TI-057 | Institut for Idræt (KU) | 15-05-2008 | 15-05-2023 | 15-05-2028 | 01-06-2022 | Nej |
|
Morten Hedegaard | 2022-TI-1351 | DDS, Ballerup Spejdergruppe | 12-06-2022 | 12-06-2027 | 15-05-2022 | Nej | |
|
Victor Christof... | 2022-TI-1363 | DGI | 26-06-2022 | 26-06-2027 | 14-05-2022 | Nej | |
|
Lars E. Boesen | 2008-TI-032 | Klatretræ.dk | 04-04-2008 | 04-04-2023 | 04-04-2028 | 08-05-2022 | Nej |
|
Flemming Mumm | 2007-TC-025 | Træklatring.dk | 02-06-2007 | 02-06-2023 | 02-06-2028 | 08-05-2022 | Ja |
|
Lasse Brøchner ... | 2012-TI-374 | DGI Østjylland | 25-11-2012 | 25-11-2022 | 25-11-2027 | 08-05-2022 | Ja |
|
Niels Christian... | 2017-TI-884 | Ballerup spejdergruppe | 11-06-2017 | 11-06-2022 | 11-06-2027 | 08-05-2022 | Nej |
|
Sonja Preusche | 2013-TI-425 | Bosei | 24-08-2013 | 24-08-2023 | 24-08-2028 | 08-05-2022 | Nej |
|
Morten Nørregaa... | 2017-TI-883 | Fjeldgruppen | 11-06-2017 | 11-06-2022 | 11-06-2027 | 08-05-2022 | Nej |
|
Claus Hansen | 2017-TI-951 | DDS Ulkebøl | 05-11-2017 | 05-11-2022 | 05-11-2027 | 08-05-2022 | Nej |
|
Claus Funk Øste... | 2012-TC-284 | Go2Top | 26-04-2012 | 26-04-2022 | 26-04-2027 | 08-05-2022 | Ja |
|
Anders Christof... | 2022-TI-1382 | Københavns Kommune / Naturpark Amager | 10-08-2022 | 10-08-2027 | 07-05-2022 | Nej | |
|
Jonas Buch Chri... | 2019-TI-1136 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 05-05-2022 | Nej | |
|
Frederik Bylov ... | 2018-TI-986 | Postensvej | 15-06-2018 | 15-06-2023 | 15-06-2028 | 29-04-2022 | Nej |
|
Aslak Guldbrand... | 2008-TI-095 | Fjordvang Efterskole | 03-11-2008 | 03-11-2023 | 03-11-2028 | 26-04-2022 | Nej |
|
Lisbeth Rauff | 2017-TI-922 | Ungdomsringen | 01-09-2017 | 01-09-2022 | 01-09-2027 | 23-04-2022 | Nej |
|
Lærke Bech Haupt | 2013-TI-377 | DGI Storkøbenhavn | 11-04-2013 | 11-04-2023 | 11-04-2028 | 22-04-2022 | Nej |
|
Keld Nielsen | 2017-TI-850 | Esbjerg Ungdomsskole | 21-02-2017 | 21-02-2022 | 21-02-2027 | 15-04-2022 | Ja |
|
Andreas Maas Vølker | 2018-TI-1051 | KFUM spejderne Svenstrup J | 04-11-2018 | 04-11-2023 | 04-11-2028 | 06-04-2022 | Nej |
|
Maria von Påhlman | 2022-TI-1404 | Aalborg Friluftsliv | 09-10-2022 | 09-10-2027 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Thomas Malthesen | 2022-TI-1365 | DGI | 27-06-2022 | 27-06-2027 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Sofie Christensen | 2022-TI-1398 | Idrætsprojektet | 03-10-2022 | 03-10-2027 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Maibrith Damborg | 2022-TI-1370 | DGI | 28-06-2022 | 28-06-2027 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Chris Heine Ras... | 2022-TI-1376 | Idrætsprojektet | 28-06-2022 | 28-06-2027 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Mikkel Lund Curth | 2022-TI-1368 | Pulsskolen | 27-06-2022 | 27-06-2027 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Maja Vestergaar... | 2022-TI-1405 | Aalborg Friluftsliv | 09-10-2022 | 09-10-2022 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Jette Kolster P... | 2017-TI-916 | DGI | 25-10-2017 | 25-10-2022 | 25-10-2027 | 21-03-2022 | Ja |
|
Helle Kidde Hansen | 2022-TI-1402 | Aalborg Friluftsliv | 09-10-2022 | 09-10-2027 | 13-03-2022 | Nej | |
|
Anne Herbsleb | 2023-TI-1443 | Aalborg Friluftsliv | 06-08-2023 | 06-08-2028 | 13-03-2022 | Nej | |
|
Jens Ficher | 2022-TI-1400 | Aalborg Friluftsliv | 09-10-2022 | 09-10-2027 | 13-03-2022 | Nej | |
|
Rasmus Alexande... | 2022-TI-1353 | DDS, 1. Birkerød | 12-06-2022 | 12-06-2027 | 06-03-2022 | Nej | |
|
Kasper Gøtske P... | 2022-TI-1352 | DDS, 1. Birkerød | 12-06-2022 | 12-06-2027 | 06-03-2022 | Nej | |
|
Reinholdt Völck... | 2020-TI-1162 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-02-2022 | Nej | |
|
Jakob Bach Andersen | 2020-TI-1165 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 12-02-2022 | Nej | |
|
Jonathan Kunisc... | 2012-TI-349 | FDF | 07-10-2012 | 07-10-2022 | 07-10-2027 | 18-01-2022 | Nej |
|
Henrik Lange | 2021-TI-1291 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 31-12-2021 | Ja | |
|
Thomas Weien Roest | 2016-TI-781 | TR Byg & Outdoor ApS | 09-08-2016 | 09-08-2021 | 09-08-2026 | 18-12-2021 | Nej |
|
Anja Røge | 2016-TI-721 | Uhrehøj Outdoor Træning og Events | 26-03-2016 | 26-03-2021 | 26-03-2026 | 11-12-2021 | Nej |
|
René Kjeld Tors... | 2014-TI-467 | FDF | 06-04-2014 | 06-04-2019 | 06-04-2024 | 02-12-2021 | Nej |
|
Kenneth Hald | 2016-TI-722 | Himmerlands Ungdomsskole | 26-03-2016 | 26-03-2021 | 26-03-2026 | 30-11-2021 | Ja |
|
Morten Nygaard ... | 2014-TI-531 | Hummeltofteskolen | 26-09-2014 | 26-09-2019 | 26-09-2024 | 30-11-2021 | Nej |
|
Mark Vestergaard | 2016-TI-723 | Uhrehøj Outdoor Træning og Events | 26-03-2016 | 26-03-2021 | 26-03-2026 | 30-11-2021 | Nej |
|
Esben N.Stehouwer | 2011-TI-247 | Fjeldgruppen | 04-09-2011 | 04-09-2021 | 04-09-2026 | 26-11-2021 | Nej |
|
Morten Møller B... | 2016-TI-731 | Gistrup Skole | 12-04-2016 | 12-04-2021 | 12-04-2026 | 24-11-2021 | Nej |
|
Julie Petersen | 2022-TI-1371 | Familieidræt | 28-06-2022 | 28-06-2027 | 21-11-2021 | Nej | |
|
Henrik Beierholm | 2012-TI-341 | Bråskovgård Efterskole | 01-09-2012 | 01-09-2022 | 01-09-2027 | 20-11-2021 | Nej |
|
Kenneth Asmussen | 2019-TI-1069 | Karpenhøj Naturcenter | 02-05-2019 | 17-05-2019 | 02-05-2024 | 19-11-2021 | Nej |