Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Leo Starosczik ... | 2020-TI-1239 | DGI Østjylland | 21-11-2020 | 21-11-2025 | 15-03-2019 | Nej | |
|
Casper Simonsen | 2021-TI-1269 | DGI Østjylland | 27-06-2021 | 27-06-2026 | 28-05-2021 | Nej | |
|
Søren Stjernholm | 2021-TI-1242 | Outdoorsports | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Line Rokkedal | 2021-TI-1274 | DGI Østjylland | 27-06-2021 | 27-06-2026 | 23-02-2020 | Nej | |
|
Sune Grønbek | 2021-TI-1308 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 22-04-2021 | Nej | |
|
Mike Mønsted Pe... | 2021-TI-1280 | DGI Storkøbenhavn | 22-06-2021 | 22-06-2026 | 20-09-2020 | Nej | |
Ellen Toftegaard | 2020-TI-1206 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 23-06-2020 | Nej | ||
|
Lars Petersen | 2018-TI-962 | Sydsjællandspaintball | 06-03-2018 | 06-03-2023 | 06-03-2028 | 17-08-2017 | Nej |
|
Niels Moeslund | 2010-TI-153 | KFUM-spejderne | 01-05-2010 | 01-05-2020 | 01-05-2025 | 04-02-2018 | Nej |
|
Casper Brynje Hansen | 2020-TI-1184 | Frederikshøj skole og dagbehandling | 18-09-2020 | 18-09-2025 | 26-08-2020 | Nej | |
|
Jens Lindgaard ... | 2017-TI-886 | Fjeldgruppen | 11-06-2017 | 11-06-2022 | 11-06-2027 | 23-11-2022 | Nej |
|
Henrik Beierholm | 2012-TI-341 | Bråskovgård Efterskole | 01-09-2012 | 01-09-2022 | 01-09-2027 | 20-11-2021 | Nej |
|
Bo Jacobsen | 2016-TI-724 | bojacobsen.dk | 07-04-2016 | 07-04-2021 | 07-04-2026 | 17-09-2015 | Nej |
|
Thomas Eriksen | 2016-TI-763 | Herningsholm Erhvervsskole | 18-06-2016 | 18-06-2021 | 18-06-2026 | 14-04-2021 | Nej |
|
Kasper Dokkedal... | 2020-TI-1169 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-05-2020 | Nej | |
|
Jakob Kristoffersen | 2013-TI-419 | KFUM-Spejderne i Danmark | 18-08-2013 | 18-08-2023 | 18-08-2028 | 26-08-2023 | Nej |
|
Kristian Korsho... | 2020-TI-1211 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 24-10-2020 | Nej | |
|
Frederik Bylov ... | 2018-TI-986 | Postensvej | 15-06-2018 | 15-06-2023 | 15-06-2028 | 29-04-2022 | Nej |
|
Annika Nyrup Franks | 2013-TI-461 | Børkop Højskole | 12-12-2013 | 12-12-2023 | 12-12-2028 | 19-11-2023 | Nej |
|
Martin Nymann J... | 2020-TI-1197 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 12-06-2022 | Nej | |
|
Mikkel Ellevang | 2017-TI-789 | FDF Eskilstrup | 07-05-2017 | 07-05-2022 | 07-05-2027 | 17-03-2024 | Nej |
|
Emil Nør Heise | 2012-TI-353 | FDF | 07-10-2012 | 07-10-2022 | 07-10-2027 | 16-09-2022 | Nej |
|
Jesper Thomsen | 2020-TI-1215 | Helgenæs Naturefterskole | 02-11-2020 | 02-11-2025 | 08-08-2019 | Nej | |
|
Stinna Toftløkk... | 2018-TI-1015 | DGI Storkøbenhavn | 09-08-2018 | 09-08-2023 | 09-08-2028 | 14-11-2021 | Nej |
|
Anders Damsgaar... | 2015-TI-685 | 1. Tranbjerg | 25-10-2015 | 25-10-2020 | 25-10-2025 | 26-11-2020 | Nej |
|
Miki Stengaard ... | 2020-TI-1196 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 12-06-2022 | Nej | |
|
Tine Lykke Sønd... | 2017-TI-874 | FDF Sletten | 07-05-2017 | 07-05-2022 | 07-05-2027 | 27-05-2021 | Nej |
|
Anne Jochumsen | 2016-TI-811 | UCN Nord | 14-11-2016 | 20-09-2021 | 20-09-2026 | 14-04-2021 | Nej |
|
Andreas Maas Vølker | 2018-TI-1051 | KFUM spejderne Svenstrup J | 04-11-2018 | 04-11-2023 | 04-11-2028 | 06-04-2022 | Nej |
|
Lennart Landsfeldt | 2009-TI-122 | Karpenhøj Naturcenter | 12-06-2009 | 12-06-2019 | 12-06-2024 | 20-06-2018 | Nej |
|
Helene Just Madsen | 2020-TI-1179 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | Nej | ||
|
Thomas Bruun | 2017-TI-889 | Søndermarksskolen Vejle | 13-06-2017 | 13-06-2022 | 13-06-2027 | 03-12-2022 | Nej |
|
Nikolaj Lubanski | 2020-TI-1227 | DGI Storkøbenhavn | 12-11-2020 | 12-11-2025 | 07-11-2020 | Nej | |
|
Jonas Kjær Ursem | 2018-TI-1021 | Faarevejle Efterskole | 20-08-2018 | 20-08-2023 | 20-08-2028 | 09-08-2023 | Nej |
|
Kenneth Flammild | 2008-TI-034 | 04-04-2008 | 04-04-2023 | 04-04-2028 | 03-10-2023 | Nej | |
|
Thomas Aagaard | 2020-TI-1187 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 09-05-2023 | Nej | |
|
Henrik Stendorf | 2017-TI-899 | Outdoorsports | 13-06-2017 | 13-06-2022 | 13-06-2027 | 06-11-2021 | Nej |
|
Charlotte Gebaa... | 2013-TI-396 | DGI Østjylland | 23-06-2013 | 23-06-2023 | 23-06-2028 | 23-10-2023 | Nej |
|
Thomas Hjort | 2020-TI-1235 | DGI Østjylland | 21-11-2020 | 21-11-2025 | 18-10-2020 | Nej | |
|
Nina Juul Ligaard | 2018-TI-1026 | Frie Fugle, DDS | 26-08-2018 | 26-08-2023 | 26-08-2028 | 02-12-2023 | Nej |
|
Johnny Andreasen | 2015-TI-667 | FDF Silkeborg 2. kreds | 04-10-2015 | 04-10-2020 | 04-10-2025 | 27-03-2019 | Nej |
|
Morten Palmelund | 2020-TI-1190 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | Nej | ||
|
Kim Damgaard Madsen | 2017-TI-934 | FDF | 08-10-2017 | 08-10-2022 | 08-10-2027 | 15-10-2022 | Nej |
|
Morten Toft Kidmose | 2016-TI-817 | UCN Nord | 21-09-2016 | 21-09-2021 | 21-09-2026 | 21-10-2021 | Nej |
|
Søren Balje | 2020-TI-1150 | Ung i Århus | 02-06-2020 | 02-06-2025 | 19-05-2020 | Nej | |
|
Louise Holmelun... | 2019-TI-1065 | Klatretrae.dk | 04-01-2019 | 04-01-2024 | 27-04-2017 | Nej | |
|
Michael Andersen | 2010-TI-196 | Træklatreskolen | 29-10-2010 | 29-10-2020 | 29-10-2025 | 01-04-2015 | Nej |
|
Fredrik Skafte | 2020-TI-1194 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 25-07-2020 | Nej | |
|
Henrik Engen Kr... | 2016-TI-810 | UCN Nord | 20-09-2016 | 20-09-2021 | 20-09-2026 | 24-09-2015 | Nej |
|
Mads Damgaard M... | 2020-TI-1153 | KFUM og KFUK Treehouse | 14-06-2020 | 14-06-2025 | 14-06-2020 | Nej |