Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Harald Thomsen ... | 2014-TI-573 | KFUM Spejderne | 23-11-2014 | 23-11-2024 | 23-11-2029 | 17-01-2019 | Nej |
|
Mads Nielsen | 2021-TI-1303 | Outdoorsports | 01-11-2021 | 01-11-2026 | 26-03-2021 | Nej | |
|
Trine Louise Pe... | 2020-TI-1198 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 26-02-2020 | Nej | |
|
Hans Henrik Høj | 2014-TI-478 | Casper Gyldenberg Event | 24-05-2014 | 24-05-2019 | 24-05-2024 | 26-04-2017 | Nej |
|
Morten Germansen | 2015-TI-636 | Outdoorsports | 17-06-2015 | 17-06-2020 | 17-06-2025 | 20-06-2019 | Nej |
|
Chris Heine Ras... | 2022-TI-1376 | Idrætsprojektet | 28-06-2022 | 28-06-2027 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Frederik Horst | 2020-TI-1236 | DGI Østjylland | 21-11-2020 | 21-11-2025 | 13-08-2020 | Nej | |
|
Christian Øster | 2015-TI-670 | FDF Sletten | 17-06-2015 | 04-10-2020 | 04-10-2025 | 08-09-2020 | Nej |
|
Camilla Bruun | 2015-TI-708 | Knud Erik Nielsen | 13-12-2015 | 13-12-2020 | 13-12-2025 | 31-08-2022 | Nej |
|
Kira Kopp Mortensen | 2021-TI-1331 | Lasse Gissel | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 24-05-2021 | Nej | |
|
Christian Solgaard | 2020-TI-1191 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 20-09-2022 | Nej | |
|
Mark Vestergaard | 2016-TI-723 | Uhrehøj Outdoor Træning og Events | 26-03-2016 | 26-03-2021 | 26-03-2026 | 30-11-2021 | Nej |
|
Sophie Bæk Lyngaa | 2016-TI-743 | FDF Sletten | 29-05-2016 | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 14-10-2020 | Nej |
|
Nicolai Elkjær Flugt | 2022-TI-1386 | FDF | 21-08-2022 | 21-08-2027 | 24-07-2022 | Nej | |
|
David Alexander... | 2020-TI-1149 | Ung i Århus, Kalø Højskole og FarVild.dk | 02-06-2020 | 02-06-2025 | 20-09-2022 | Nej | |
|
Lars Rædkær Chr... | 2011-TI-231 | FDF Ry | 12-06-2011 | 12-06-2021 | 12-06-2026 | 08-06-2021 | Nej |
|
Steen Lund West... | 2021-TI-1335 | DDS | 12-12-2021 | 16-11-2026 | 14-08-2021 | Nej | |
|
Lars Gjerløw Jø... | 2020-TI-1229 | Brejning Efterskole | 22-11-2020 | 22-11-2025 | 09-08-2023 | Nej | |
|
Martin Wurtz Funke | 2014-TI-569 | DGI Østjylland | 22-11-2014 | 22-11-2019 | 22-11-2024 | 06-05-2023 | Nej |
|
Tanja Hinge Withe | 2022-TI-1390 | Outdoorsports | 01-09-2022 | 01-09-2027 | 19-08-2022 | Nej | |
|
Thomas Bisgaard | 2020-TI-1154 | FDF Sletten | 14-06-2020 | 14-06-2025 | 28-05-2020 | Nej | |
|
Martin Boier Pe... | 2008-TI-038 | FDF | 13-04-2008 | 13-04-2023 | 13-04-2028 | 27-05-2021 | Nej |
|
Esben N.Stehouwer | 2011-TI-247 | Fjeldgruppen | 04-09-2011 | 04-09-2021 | 04-09-2026 | 26-11-2021 | Nej |
|
Lauge Pedersen | 2021-TI-1344 | DGI Østjylland | 13-11-2021 | 13-11-2026 | 27-06-2020 | Nej | |
|
Michel Guldberg... | 2020-TI-1188 | KFUM-Spejderne i Danmark | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 13-10-2018 | Nej | |
|
Jonas Holch Jensen | 2015-TI-682 | Mariager Fjord Kommune | 20-10-2015 | 20-10-2015 | 20-10-2020 | 05-07-2018 | Nej |
|
Kim Kofoed Hedin | 2016-TI-748 | Fjeldgruppen | 29-05-2016 | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 02-10-2021 | Nej |
|
Jens Ficher | 2022-TI-1400 | Aalborg Friluftsliv | 09-10-2022 | 09-10-2027 | 13-03-2022 | Nej | |
|
Reinholdt Völck... | 2020-TI-1162 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-02-2022 | Nej | |
|
Flemming Mortensen | 2013-TI-439 | Fjeldgruppen | 10-11-2013 | 10-11-2023 | 10-11-2028 | 27-11-2022 | Nej |
|
Nanna Ewald Petersen | 2021-TI-1348 | KlatreKlar.dk | 21-11-2021 | 21-11-2026 | 19-09-2021 | Nej | |
|
Thomas Lundstrøm | 2020-TI-1207 | Høruphavspejderne | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 06-09-2020 | Nej | |
|
Camilla F. Kaup | 2010-TI-200 | DGI Østjylland | 26-09-2010 | 26-09-2020 | 26-09-2025 | 03-10-2020 | Nej |
|
Leo Hansen | 2019-TI-1101 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 21-08-2019 | 21-08-2024 | 26-08-2018 | Nej | |
|
Kristian Mouridsen | 2023-TI-1460 | KFUM-spejderne i Danmark | 24-09-2023 | 24-09-2028 | 26-08-2023 | Nej | |
|
Ivan Lynggaard | 2022-TI-1399 | Nivå skole sfo2 Basen | 03-10-2022 | 03-10-2027 | 14-11-2021 | Nej | |
|
Anina Rasmussen | 2019-TI-1105 | Hoffmannsminde fritids- ungdomsklub | 11-08-2019 | 11-08-2024 | 09-05-2019 | Nej | |
|
Simon Niemann Jensen | 2023-TI-1464 | DGI | 04-11-2023 | 04-11-2028 | 06-05-2023 | Nej | |
|
Julian Hendrik ... | 2018-TI-1060 | Hounsodde spejdercenter | 11-11-2018 | 11-11-2023 | 11-11-2028 | 21-05-2023 | Nej |
|
Morten Schmidt | 2019-TI-1076 | FDF | 12-05-2019 | 12-05-2024 | 30-03-2019 | Nej | |
|
Daniel Østvand | 2022-TI-1410 | DDS | 30-10-2022 | 30-10-2027 | 26-03-2021 | Nej | |
|
Niels Christian... | 2017-TI-884 | Ballerup spejdergruppe | 11-06-2017 | 11-06-2022 | 11-06-2027 | 08-05-2022 | Nej |
|
Astrid Birgitte Lund | 2019-TI-1109 | Outdoor Sports | 20-08-2019 | 20-08-2024 | 15-10-2022 | Nej | |
|
Christian Præst... | 2023-TI-1469 | FDF Høje Taastrup | 25-10-2023 | 25-10-2028 | 06-08-2023 | Nej | |
|
Claus Blomberg | 2018-TI-1018 | Næsgaard Efterskole | 20-08-2018 | 20-08-2023 | 20-08-2028 | 12-09-2017 | Nej |
|
Lea Stidsen Steensen | 2014-TI-517 | Hadbjerg Skole | 28-06-2014 | 23-06-2019 | 23-06-2024 | 23-04-2019 | Nej |
|
Malte Koch Olsen | 2022-TI-1418 | Klintekongen, DDS | 27-11-2022 | 27-11-2027 | 16-10-2022 | Nej | |
|
Monica Nielsen | 2017-TI-897 | Outdoorsports | 13-06-2017 | 13-06-2022 | 13-06-2027 | 03-10-2021 | Nej |
|
Nanna Schultz Madsen | 2019-TI-1115 | FDF | 25-08-2019 | 25-08-2024 | 29-06-2019 | Nej | |
|
Jesper Bertram | 2023-TI-1474 | DGI | 09-12-2023 | 09-12-2028 | 19-11-2023 | Nej |