Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lars Trydemann ... | 2012-TI-328 | Københavns Kommune | 19-08-2012 | 19-08-2022 | 19-08-2027 | 31-12-2015 | Nej |
|
Thor Svejgård Lund | 2015-TI-706 | 13-12-2015 | 13-12-2020 | 13-12-2025 | 04-04-2017 | Nej | |
|
Simon Tolstrup ... | 2019-TI-1086 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 22-06-2019 | 22-06-2024 | 26-08-2018 | Nej | |
|
Nastasia Brogaard | 2014-TI-530 | Kasperskolen | 26-09-2014 | 26-09-2019 | 26-09-2024 | 21-03-2019 | Nej |
|
Ninni Azalie Jensen | 2024-TI-1480 | KU Friluftsvejlederuddannelsen | 19-04-2024 | 19-04-2029 | 16-08-2023 | Nej | |
|
Johannes Kjær Madsen | 2019-TI-1064 | Orbis Udeliv | 04-01-2019 | 04-01-2024 | 08-05-2019 | Nej | |
|
Henrik Hove Hornum | 2019-TI-1133 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 28-09-2021 | Nej | |
|
Mathias Falk Meyer | 2023-TI-1431 | DGI Storkøbenhavn | 30-06-2023 | 30-06-2028 | 19-03-2023 | Nej | |
|
Svend Busk | 2010-TI-180 | DGI Karpenhøj | 15-06-2010 | 15-06-2020 | 15-06-2025 | 14-06-2015 | Nej |
|
Bo Juul Andersen | 2020-TI-1185 | SSP Solrød | 22-11-2020 | 22-11-2025 | 29-01-2023 | Nej | |
|
Morten Helms Brask | 2006-TC-003 | B&U Samråd (FDF) | 01-06-2006 | 04-09-2023 | 04-09-2028 | 25-08-2022 | Nej |
|
Asger Dahl Knudsen | 2021-TI-1250 | 1. Strib DDS | 07-06-2021 | 07-06-2026 | 25-05-2021 | Nej | |
|
Jonas Buch Chri... | 2019-TI-1136 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 05-05-2022 | Nej | |
|
Amalie Holmberg... | 2023-TI-1435 | DGI Storkøbenhavn | 30-06-2023 | 30-06-2028 | 19-03-2023 | Nej | |
|
Frederik H. Myte | 2019-TI-1125 | Præstø Privatskole | 27-09-2019 | 27-09-2024 | 12-08-2019 | Nej | |
|
Maja Helver Larsen | 2015-TI-621 | Skov & Landskab (KU) | 17-06-2015 | 17-06-2020 | 17-06-2025 | 05-05-2017 | Nej |
|
Tobias Thyrring | 2019-TI-1077 | FDF | 12-05-2019 | 12-05-2024 | 04-07-2021 | Nej | |
|
Kristoffer Klausholm | 2019-TI-1142 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 30-09-2019 | Nej | |
|
Stine Brock Ras... | 2023-TI-1439 | Aalborg Friluftsliv | 06-08-2023 | 06-08-2028 | 26-08-2023 | Nej | |
|
Henrik Degn | 2015-TI-663 | UCO Kompetenceforløbet | 25-09-2015 | 25-09-2020 | 25-09-2025 | 03-06-2015 | Nej |
|
Stine M. Rosenquist | 2018-TI-971 | DGI Hovedstaden | 22-06-2018 | 22-06-2023 | 22-06-2028 | 03-09-2022 | Nej |
|
Jais Ahrens Hes... | 2019-TI-1099 | DGI Storkøbenhavn | 08-08-2019 | 08-08-2024 | 16-06-2019 | Nej | |
|
Christina Valsk... | 2014-TI-515 | DGI Nordsjælland | 24-06-2014 | 24-06-2019 | 24-06-2024 | 12-03-2016 | Nej |
|
Jakob Hjuler Ch... | 2014-TI-508 | FDF Sletten | 22-06-2014 | 22-06-2019 | 22-06-2024 | 20-02-2017 | Nej |
|
Niels Erik Dahl | 2020-TI-1147 | Team Nord | 23-02-2020 | 23-02-2025 | 01-03-2020 | Nej | |
|
Anne Herbsleb | 2023-TI-1443 | Aalborg Friluftsliv | 06-08-2023 | 06-08-2028 | 13-03-2022 | Nej | |
|
Morten Astrup | 2015-TI-687 | Houens Odde | 25-10-2015 | 25-10-2020 | 25-10-2025 | 27-01-2017 | Nej |
|
Line Hansen | 2019-TI-1119 | Det Danske Spejderkorps | 21-09-2019 | 21-09-2024 | 08-11-2019 | Nej | |
|
Kasper H. Steenstrup | 2014-TI-494 | Fjeldgruppen | 25-05-2014 | 25-05-2019 | 25-05-2024 | 10-11-2019 | Nej |
|
Lars Lindegaard... | 2017-TI-851 | KFUM Spejderne i Ringe | 29-01-2017 | 29-01-2022 | 29-01-2027 | 06-10-2021 | Nej |
|
Jesper Harrild ... | 2014-TI-500 | Egemosecentret | 21-06-2014 | 21-06-2019 | 21-06-2024 | 14-08-2019 | Nej |
|
Nina Vibeke Fra... | 2023-TI-1454 | KFUM-spejderne i Danmark | 24-09-2023 | 24-09-2028 | 26-08-2023 | Nej | |
|
Michael Petterm... | 2018-TI-981 | Vejen Friskole | 07-05-2018 | 07-05-2023 | 07-05-2028 | 13-01-2024 | Nej |
|
Mirjam Norup | 2021-TI-1256 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 11-06-2021 | 11-06-2026 | 07-09-2020 | Nej | |
|
Helene Kildahl | 2021-TI-1296 | UCN act2learn | 26-06-2021 | 26-06-2026 | 19-05-2021 | Nej | |
|
Patrick Lyng Ro... | 2010-TI-156 | Klatreklar.dk | 28-04-2010 | 19-06-2021 | 19-06-2026 | 12-08-2020 | Nej |
|
Mads Hvid | 2021-TI-1264 | FDF Stenløse-Veksø | 13-06-2021 | 13-06-2026 | 29-05-2021 | Nej | |
|
Kathrine Dahl M... | 2021-TI-1325 | Bent Byg gruppen | 17-09-2021 | 17-09-2026 | 12-08-2021 | Nej | |
|
Rene Polmann Dyreby | 2021-TI-1290 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 23-05-2023 | Nej | |
|
Joakim Kirketer... | 2021-TI-1245 | Outdoorsports | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Jonas Friis Andersen | 2021-TI-1311 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 11-05-2024 | Nej | |
|
Sebastian Kierk | 2021-TI-1254 | KU Friluftsvejlederuddannelsen | 11-06-2021 | 11-06-2026 | 07-09-2020 | Nej | |
|
Ditlev Kirstein... | 2021-TI-1315 | KFUM-spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 08-06-2020 | Nej | |
|
Ulrik Sabroe | 2021-TI-1259 | Klatreklar.dk | 19-06-2021 | 19-06-2026 | 15-04-2021 | Nej | |
|
Casper Svendsen | 2020-TI-1237 | DGI Østjylland | 21-11-2020 | 21-11-2025 | 14-04-2024 | Nej | |
|
Søren Emil Rasmussen | 2021-TI-1266 | Nørgaards Højskole | 17-06-2021 | 17-06-2026 | 28-09-2020 | Nej | |
|
Kristian Nøhr Birk | 2021-TI-1243 | Outdoorsports | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Kristian K Kjer... | 2021-TI-1272 | DGI Østjylland | 27-06-2021 | 27-06-2026 | 17-04-2021 | Nej | |
|
Morten Juul Ros... | 2021-TI-1246 | Outdoorsports | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Louise Holst He... | 2021-TI-1278 | DGI Storkøbenhavn | 22-06-2021 | 22-06-2026 | 16-05-2021 | Nej |