Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mathias Højen S... | 2019-TI-1135 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 05-10-2019 | Nej | |
|
Jannik Lefevre ... | 2015-TI-700 | DGI Østjylland | 21-11-2015 | 21-11-2020 | 21-11-2025 | 02-09-2020 | Nej |
|
Søren Emil Rasmussen | 2021-TI-1266 | Nørgaards Højskole | 17-06-2021 | 17-06-2026 | 28-09-2020 | Nej | |
Ellen Toftegaard | 2020-TI-1206 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 23-06-2020 | Nej | ||
|
Frederik Mogensen | 2016-TI-790 | FDF | 28-08-2016 | 28-09-2021 | 28-09-2026 | 27-05-2021 | Nej |
|
Thomas Fasterholdt | 2014-TI-482 | DDS 3. Silkeborg | 25-05-2014 | 25-05-2019 | 25-05-2024 | 23-10-2019 | Nej |
|
Kristian Nøhr Birk | 2021-TI-1243 | Outdoorsports | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Mathilde Nygaar... | 2019-TI-1122 | Næstved Friskole | 27-09-2019 | 27-09-2024 | 02-05-2018 | Nej | |
|
Casper Brynje Hansen | 2020-TI-1184 | Frederikshøj skole og dagbehandling | 18-09-2020 | 18-09-2025 | 26-08-2020 | Nej | |
|
Thomas Thomsen | 2013-TI-406 | DGI Fyn | 05-07-2013 | 23-06-2019 | 23-06-2024 | 16-05-2019 | Nej |
|
Jakob Hørup | 2019-TI-1139 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 10-10-2019 | Nej | |
|
Kristian K Kjer... | 2021-TI-1272 | DGI Østjylland | 27-06-2021 | 27-06-2026 | 17-04-2021 | Nej | |
|
Louise Simonsen | 2015-TI-653 | FDF Sletten | 23-08-2015 | 23-08-2020 | 23-08-2025 | 18-03-2019 | Nej |
|
Per Jørgensen | 2009-TI-135 | ASV Horsens | 03-09-2009 | 03-09-2019 | 03-09-2024 | 15-11-2018 | Nej |
|
Morten Juul Ros... | 2021-TI-1246 | Outdoorsports | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Lene Eg | 2019-TI-1097 | DGI Storkøbenhavn | 08-08-2019 | 08-08-2024 | 09-06-2019 | Nej | |
|
Kasper Dokkedal... | 2020-TI-1169 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-05-2020 | Nej | |
|
Jesper Thomsen | 2016-TI-830 | Houens Odde Spejdercenter | 30-10-2016 | 30-10-2021 | 30-10-2026 | 23-10-2016 | Nej |
|
Anders Primdahl... | 2020-TI-1146 | Team Nord | 23-02-2020 | 23-02-2025 | 01-10-2018 | Nej | |
|
Louise Holst He... | 2021-TI-1278 | DGI Storkøbenhavn | 22-06-2021 | 22-06-2026 | 16-05-2021 | Nej | |
|
Kristian Korsho... | 2020-TI-1211 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 24-10-2020 | Nej | |
|
Signe Schou | 2015-TI-599 | De Grønne Pigespejdere | 09-05-2015 | 09-05-2020 | 09-05-2025 | 26-06-2019 | Nej |
|
Jesper Voldby | 2009-TI-125 | Nørgaards Højskole | 16-06-2009 | 16-06-2019 | 16-06-2024 | 15-12-2019 | Nej |
|
Mirjam Norup | 2021-TI-1256 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 11-06-2021 | 11-06-2026 | 07-09-2020 | Nej | |
|
Peter Sølvtofte | 2019-TI-1124 | Præstø Privatskole | 14-10-2019 | 14-10-2024 | 17-10-2019 | Nej | |
|
Martin Nymann J... | 2020-TI-1197 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 12-06-2022 | Nej | |
|
Jens Chr. Latter | 2012-TI-319 | Fjeldgruppen | 17-06-2012 | 17-06-2022 | 17-06-2027 | 27-01-2017 | Nej |
|
Anders Erbs | 2012-TI-370 | DGI Østjylland | 25-11-2012 | 25-11-2022 | 25-11-2027 | 05-02-2020 | Nej |
|
Helene Kildahl | 2021-TI-1296 | UCN act2learn | 26-06-2021 | 26-06-2026 | 19-05-2021 | Nej | |
|
Jesper Thomsen | 2020-TI-1215 | Helgenæs Naturefterskole | 02-11-2020 | 02-11-2025 | 08-08-2019 | Nej | |
|
Anders Bruun | 2013-TI-459 | DGI Østjylland | 23-11-2013 | 23-11-2023 | 23-11-2028 | 07-09-2023 | Nej |
|
Anders Fyhn Elgaard | 2011-TI-230 | FDF Hasle-Åbyhøj | 12-06-2011 | 12-06-2021 | 12-06-2026 | 27-05-2021 | Nej |
|
Patrick Lyng Ro... | 2010-TI-156 | Klatreklar.dk | 28-04-2010 | 19-06-2021 | 19-06-2026 | 12-08-2020 | Nej |
|
Leo Hansen | 2019-TI-1101 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 21-08-2019 | 21-08-2024 | 26-08-2018 | Nej | |
|
Miki Stengaard ... | 2020-TI-1196 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 12-06-2022 | Nej | |
|
Aslak Guldbrand... | 2008-TI-095 | Fjordvang Efterskole | 03-11-2008 | 03-11-2023 | 03-11-2028 | 26-04-2022 | Nej |
|
Sune Monrad | 2016-TI-824 | KFUM-Spejderne | 30-10-2016 | 30-10-2021 | 30-10-2026 | 30-04-2023 | Nej |
|
Mikael Krabbe | 2016-TI-814 | UCN Nord | 20-09-2016 | 20-09-2021 | 20-09-2026 | 14-06-2020 | Nej |
|
Mads Hvid | 2021-TI-1264 | FDF Stenløse-Veksø | 13-06-2021 | 13-06-2026 | 29-05-2021 | Nej | |
|
Anina Rasmussen | 2019-TI-1105 | Hoffmannsminde fritids- ungdomsklub | 11-08-2019 | 11-08-2024 | 09-05-2019 | Nej | |
|
Helene Just Madsen | 2020-TI-1179 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | Nej | ||
|
Morten From Søn... | 2009-TI-140 | FDF | 08-11-2009 | 08-11-2019 | 08-11-2024 | 14-10-2023 | Nej |
|
Morten Schmidt | 2019-TI-1076 | FDF | 12-05-2019 | 12-05-2024 | 30-03-2019 | Nej | |
|
Andreas Morten ... | 2012-TI-312 | Fjeldgruppen | 17-06-2012 | 17-06-2017 | 17-06-2022 | 20-05-2017 | Nej |
|
Nikolaj Lubanski | 2020-TI-1227 | DGI Storkøbenhavn | 12-11-2020 | 12-11-2025 | 07-11-2020 | Nej | |
|
Lars Daugberg | 2008-TI-071 | UCN Aalborg | 30-05-2008 | 30-05-2023 | 30-05-2028 | 05-03-2023 | Nej |
|
Kathrine Dahl M... | 2021-TI-1325 | Bent Byg gruppen | 17-09-2021 | 17-09-2026 | 12-08-2021 | Nej | |
|
Astrid Birgitte Lund | 2019-TI-1109 | Outdoor Sports | 20-08-2019 | 20-08-2024 | 15-10-2022 | Nej | |
|
Thomas Aagaard | 2020-TI-1187 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 09-05-2023 | Nej | |
|
Lea Stidsen Steensen | 2014-TI-517 | Hadbjerg Skole | 28-06-2014 | 23-06-2019 | 23-06-2024 | 23-04-2019 | Nej |