Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Stine Worre Larsen | 2022-TI-1389 | Outdoorsports | 01-09-2022 | 01-09-2027 | 19-08-2022 | Nej | |
|
Paw Harder | 2019-TI-1095 | DGI Storkøbenhavn | 28-10-2019 | 28-10-2024 | 05-11-2019 | Nej | |
|
Niklas Wiinholt... | 2021-TI-1298 | Outdoorsports | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 25-03-2021 | Nej | |
|
Jens Folman | 2023-TI-1433 | DGI Storkøbenhavn | 30-06-2023 | 30-06-2028 | 19-03-2023 | Nej | |
|
Kasper Riising | 2021-TI-1347 | KFUM Spejderne i Danmark | 21-11-2021 | 21-11-2026 | 19-09-2021 | Nej | |
|
Thomas Bay Larsen | 2020-TI-1178 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | Nej | ||
|
Christian Steincke | 2020-TI-1167 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-05-2020 | Nej | |
|
Andreas Anker Hansen | 2019-TI-1123 | Flakkebjerg Efterskole | 14-10-2019 | 14-10-2024 | 29-09-2021 | Nej | |
|
Frida Marie Jensen | 2021-TI-1284 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 30-05-2021 | Nej | |
|
Maria von Påhlman | 2022-TI-1404 | Aalborg Friluftsliv | 09-10-2022 | 09-10-2027 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Nikolaj Lubanski | 2020-TI-1227 | DGI Storkøbenhavn | 12-11-2020 | 12-11-2025 | 07-11-2020 | Nej | |
|
Gorm Vestergaar... | 2019-TI-1138 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 18-02-2019 | Nej | |
|
Nikoline Andersen | 2019-TI-1057 | Hounsodde | 24-03-2019 | 24-03-2024 | 09-09-2018 | Nej | |
|
Janni Enghave A... | 2023-TI-1442 | Aalborg Friluftsliv | 06-08-2023 | 06-08-2028 | 25-08-2023 | Nej | |
|
Rune Boelsmand Bak | 2021-TI-1327 | Bent Byg Gruppe | 17-09-2021 | 17-09-2026 | 08-07-2021 | Nej | |
|
Jonathan Ravnskov | 2022-TI-1355 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 08-06-2022 | 08-06-2027 | 20-08-2021 | Nej | |
|
Morten Palmelund | 2020-TI-1190 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | Nej | ||
|
Miki Stengaard ... | 2020-TI-1196 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 12-06-2022 | Nej | |
|
Michel Guldberg... | 2020-TI-1188 | KFUM-Spejderne i Danmark | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 13-10-2018 | Nej | |
|
Anina Rasmussen | 2019-TI-1105 | Hoffmannsminde fritids- ungdomsklub | 11-08-2019 | 11-08-2024 | 09-05-2019 | Nej | |
|
Michael Stokbæk | 2021-TI-1310 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 08-09-2021 | Nej | |
|
Daniel Østvand | 2022-TI-1410 | DDS | 30-10-2022 | 30-10-2027 | 26-03-2021 | Nej | |
|
Simon Larsen | 2021-TI-1307 | Outdoorsports | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Albertino Anton... | 2021-TI-1321 | KFUM-spejderne i Danmark | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 14-08-2021 | Nej | |
|
David Alexander... | 2020-TI-1149 | Ung i Århus, Kalø Højskole og FarVild.dk | 02-06-2020 | 02-06-2025 | 20-09-2022 | Nej | |
|
Kristian Mouridsen | 2023-TI-1460 | KFUM-spejderne i Danmark | 24-09-2023 | 24-09-2028 | 26-08-2023 | Nej | |
|
Jacob Termansen | 2021-TI-1258 | KlatreKlar.dk | 19-06-2021 | 19-06-2026 | 13-04-2021 | Nej | |
|
Thomas Malthesen | 2022-TI-1365 | DGI | 27-06-2022 | 27-06-2027 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Daniel Steen Ko... | 2023-TI-1470 | Ordrup Friluftsgård | 25-10-2023 | 25-10-2028 | 02-04-2023 | Nej | |
|
Kristian K Kjer... | 2021-TI-1272 | DGI Østjylland | 27-06-2021 | 27-06-2026 | 17-04-2021 | Nej | |
|
Anders Christof... | 2022-TI-1382 | Københavns Kommune / Naturpark Amager | 10-08-2022 | 10-08-2027 | 07-05-2022 | Nej | |
|
Kasper Fischer-... | 2020-TI-1209 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 24-10-2020 | Nej | |
|
Dennis Mark Ric... | 2019-TI-1116 | FDF | 25-08-2019 | 25-08-2024 | 18-06-2021 | Nej | |
|
Kristian Høi Th... | 2021-TI-1319 | KFUM-spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 22-06-2021 | Nej | |
|
Morten Højlund Wibe | 2023-TI-1428 | DGI | 25-06-2023 | 25-06-2028 | 11-06-2023 | Nej | |
|
Mirjam Norup | 2021-TI-1256 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 11-06-2021 | 11-06-2026 | 07-09-2020 | Nej | |
|
Tonja Algren Jensen | 2021-TI-1339 | KFUM-spejderne i Danmark | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 07-04-2021 | Nej | |
|
Camilla Sørensen | 2020-TI-1163 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-05-2020 | Nej | |
|
Simon Tolstrup ... | 2019-TI-1086 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 22-06-2019 | 22-06-2024 | 26-08-2018 | Nej | |
|
Lasse Rye Strøm | 2021-TI-1293 | UCN act2learn | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 24-04-2021 | Nej | |
|
Lene Andersen | 2022-TI-1394 | Outdoorsports | 01-09-2022 | 01-09-2027 | 19-08-2022 | Nej | |
|
Morten Johannes... | 2020-TI-1222 | DGI Storkøbenhavn | 12-11-2020 | 12-11-2025 | 06-11-2022 | Ja | |
|
Jonas Holm | 2023-TI-1437 | DGI Storkøbenhavn | 30-06-2023 | 30-06-2028 | 07-05-2023 | Nej | |
|
Michelle Tidema... | 2021-TI-1295 | UCN act2learn | 26-06-2021 | 26-06-2026 | 19-05-2021 | Nej | |
|
Rosita Olvhøj | 2020-TI-1221 | DGI Storkøbenhavn | 10-08-2022 | 10-08-2027 | 05-09-2020 | Nej | |
|
Andreas Frahm | 2020-TI-1186 | KFUM Spejderne | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 09-05-2023 | Nej | |
|
Dennis Sønderga... | 2020-TI-1173 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 09-08-2020 | Nej | |
|
Pernille Lindén... | 2019-TI-1093 | DGI Storkøbenhavn | 08-08-2019 | 08-08-2024 | 09-06-2019 | Nej |