Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mikkel Østergaa... | 2019-TI-1113 | Outdoorsports | 20-08-2019 | 20-08-2024 | 06-11-2021 | Ja | |
|
Ebbe Lavendt | 2019-TI-1096 | Center for Positiv Psykologi | 28-10-2019 | 28-10-2024 | 24-06-2019 | Ja | |
|
Asger Dahl Knudsen | 2021-TI-1250 | 1. Strib DDS | 07-06-2021 | 07-06-2026 | 25-05-2021 | Nej | |
|
Per Bundgaard J... | 2021-TI-1257 | KU Friluftsvejlederuddannelsen | 11-06-2021 | 11-06-2026 | 07-09-2020 | Nej | |
|
Daniel Martin K... | 2020-TI-1160 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 02-11-2020 | 02-11-2025 | 21-06-2020 | Nej | |
|
Helle Kidde Hansen | 2022-TI-1402 | Aalborg Friluftsliv | 09-10-2022 | 09-10-2027 | 13-03-2022 | Nej | |
|
Kasper Dokkedal... | 2020-TI-1169 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-05-2020 | Nej | |
|
Mikkel Grønne | 2019-TI-1127 | Gribskov Efterskole | 27-09-2019 | 27-09-2024 | 16-09-2019 | Nej | |
|
Stefan Serve Mo... | 2021-TI-1309 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 28-08-2021 | Nej | |
|
Leo Starosczik ... | 2020-TI-1239 | DGI Østjylland | 21-11-2020 | 21-11-2025 | 15-03-2019 | Nej | |
|
Anne Julie Øste... | 2023-TI-1440 | Aalborg Friluftsliv | 06-08-2023 | 06-08-2028 | 25-03-2023 | Nej | |
|
Kasper Gøtske P... | 2022-TI-1352 | DDS, 1. Birkerød | 12-06-2022 | 12-06-2027 | 06-03-2022 | Nej | |
|
Anne Sørensen | 2023-TI-1456 | KFUM-spejderne i Danmark | 24-09-2023 | 24-09-2028 | 26-08-2023 | Nej | |
|
Mette Buch Knudsen | 2022-TI-1364 | DGI | 26-06-2022 | 26-06-2027 | 12-04-2024 | Nej | |
|
Jakob Hørup | 2019-TI-1139 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 10-10-2019 | Nej | |
|
Simon Dibbern W... | 2019-TI-1058 | Bagsværd spejderne | 24-03-2019 | 24-03-2024 | 12-09-2020 | Ja | |
|
David Elbek | 2021-TI-1270 | DGI Østjylland | 27-06-2021 | 27-06-2026 | 09-05-2021 | Nej | |
|
Bjørn Vogt Haarsløv | 2020-TI-1208 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 26-10-2019 | Nej | |
|
Helena Højer Bacci | 2022-TI-1407 | De grønne pigespejdere | 30-10-2022 | 30-10-2027 | 18-06-2022 | Nej | |
|
Jens Braunschwe... | 2021-TI-1297 | Outdoorsports | 01-11-2021 | 01-11-2026 | 26-03-2021 | Nej | |
|
Allan Daugaard ... | 2020-TI-1176 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 07-06-2020 | Nej | |
|
Ebbe wolff | 2017-TI-895 | Outdoorsports | 13-06-2017 | 13-06-2022 | 09-03-2017 | Nej | |
|
Peter Sølvtofte | 2019-TI-1124 | Præstø Privatskole | 14-10-2019 | 14-10-2024 | 17-10-2019 | Nej | |
|
Malthe Holt Fjorback | 2021-TI-1318 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 22-06-2021 | Nej | |
|
Mads Hvid | 2021-TI-1264 | FDF Stenløse-Veksø | 13-06-2021 | 13-06-2026 | 29-05-2021 | Nej | |
|
Rasmus Madsen | 2020-TI-1181 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 09-08-2020 | Nej | |
|
Maja Pape Møller | 2023-TI-1468 | DGI | 04-11-2023 | 04-11-2028 | 08-10-2023 | Nej | |
|
Chris Heine Ras... | 2022-TI-1376 | Idrætsprojektet | 28-06-2022 | 28-06-2027 | 27-03-2022 | Nej | |
|
Helene Kildahl | 2021-TI-1296 | UCN act2learn | 26-06-2021 | 26-06-2026 | 19-05-2021 | Nej | |
|
Karina Hansted ... | 2020-TI-1218 | DGI Storkøbenhavn | 12-11-2020 | 12-11-2025 | 18-11-2021 | Ja | |
|
Joy Olivarius | 2023-TI-1427 | KU Friluftsvejlederuddannelsen | 21-04-2023 | 21-04-2028 | 18-08-2021 | Nej | |
|
Steen Lund West... | 2021-TI-1335 | DDS | 12-12-2021 | 16-11-2026 | 14-08-2021 | Nej | |
|
Nanna Sofie Olesen | 2019-TI-1106 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 17-08-2019 | 17-08-2024 | 24-08-2019 | Nej | |
|
Lars Lomholt | 2021-TI-1301 | Outdoorsports | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 26-03-2021 | Nej | |
|
Jes Benjamin Hansen | 2019-TI-1043 | Hounsodde Spejdercenter | 04-01-2019 | 04-01-2024 | 23-09-2018 | Nej | |
|
Kristoffer Grønhøj | 2021-TI-1248 | FDF | 30-05-2021 | 30-05-2026 | 18-09-2021 | Nej | |
|
Mark Aarup Jensen | 2020-TI-1193 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 25-07-2020 | Nej | |
|
Thorbjørn Kristensen | 2022-TI-1392 | Outdoorsports | 01-09-2022 | 01-09-2027 | 19-08-2022 | Nej | |
|
Helena Botelho ... | 2020-TI-1201 | 18-09-2020 | 18-09-2025 | Ja | |||
|
Simon Rosenberg... | 2019-TI-1087 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 22-06-2019 | 22-06-2024 | 26-08-2018 | Nej | |
|
Line Bech | 2021-TI-1287 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 30-05-2021 | Ja | |
|
Claus Seierup Jensen | 2020-TI-1233 | DGI Østjylland | 22-11-2020 | 22-11-2025 | 30-06-2021 | Nej | |
|
Amalie Holmberg... | 2023-TI-1435 | DGI Storkøbenhavn | 30-06-2023 | 30-06-2028 | 19-03-2023 | Nej | |
|
Michael Bondo F... | 2022-TI-1358 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 08-06-2022 | 08-06-2027 | 20-08-2021 | Nej | |
|
Morten Sonne | 2019-TI-1107 | UCN Aalborg Friluftsvejlederuddannelsen | 27-10-2019 | 27-10-2024 | 24-08-2019 | Nej | |
|
Martine Pedersen | 2022-TI-1357 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 08-06-2022 | 08-06-2027 | 20-08-2021 | Nej | |
|
Anja Alberg-Fløjborg | 2019-TI-1134 | DDS | 10-11-2019 | 10-11-2024 | 18-06-2019 | Nej | |
|
Tobias Thyrring | 2019-TI-1077 | FDF | 12-05-2019 | 12-05-2024 | 04-07-2021 | Nej | |
|
Johan Stougård ... | 2021-TI-1263 | DDS Ballerup Spejdergruppe | 13-06-2021 | 13-06-2026 | 11-06-2021 | Nej | |
Ellen Toftegaard | 2020-TI-1206 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 23-06-2020 | Nej |