Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Camilla F. Kaup | 2010-TI-200 | DGI Østjylland | 26-09-2010 | 26-09-2020 | 26-09-2025 | 03-10-2020 | Nej |
|
Victor Christof... | 2022-TI-1363 | DGI | 26-06-2022 | 26-06-2027 | 14-05-2022 | Nej | |
|
Lars guldager Ardal | 2015-TI-666 | FDF Sletten | 13-12-2015 | 13-12-2020 | 13-12-2025 | 31-01-2019 | Nej |
|
Lars Lomholt | 2021-TI-1301 | Outdoorsports | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 26-03-2021 | Nej | |
|
Mads Svennum St... | 2016-TI-832 | 1. Farsø Flok og Trop | 30-10-2016 | 30-10-2021 | 30-10-2026 | 25-10-2020 | Nej |
|
Carl Johan Friis | 2022-TI-1367 | DDS Virum Gruppe | 27-06-2022 | 27-06-2027 | 05-04-2024 | Nej | |
|
Kim Uhrskov | 2016-TI-777 | Gyldenberg Event | 07-08-2016 | 07-08-2021 | 07-08-2026 | 11-08-2022 | Nej |
|
Mads Bangsborg | 2021-TI-1336 | DDS | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 14-08-2021 | Nej | |
|
Jesper Pflüger Pagh | 2016-TI-822 | UCN Nord | 02-11-2016 | 02-11-2021 | 02-11-2026 | 30-06-2016 | Nej |
|
Mikkel Ruberg B... | 2022-TI-1373 | Stengård Skole | 28-06-2022 | 28-06-2027 | 14-06-2022 | Nej | |
|
Lars Nyhuus Hen... | 2014-TI-575 | Team Nord | 23-11-2014 | 23-11-2019 | 23-11-2024 | 28-10-2019 | Nej |
|
Anja Røge | 2016-TI-721 | Uhrehøj Outdoor Træning og Events | 26-03-2016 | 26-03-2021 | 26-03-2026 | 11-12-2021 | Nej |
|
Anders Christof... | 2022-TI-1382 | Københavns Kommune / Naturpark Amager | 10-08-2022 | 10-08-2027 | 07-05-2022 | Nej | |
|
Jan Edelholt Kr... | 2015-TI-651 | FDF Sletten | 23-08-2015 | 23-08-2020 | 23-08-2025 | 07-05-2019 | Nej |
|
Kirstine Skov Hansen | 2021-TI-1333 | Lasse Gissel | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 13-11-2021 | Nej | |
|
Adam Hesager | 2014-TI-577 | DGI Østjylland | 23-11-2014 | 23-11-2019 | 23-11-2024 | 10-04-2019 | Nej |
|
Siri M. Stórá | 2022-TI-1388 | FDF | 21-08-2022 | 21-08-2027 | 06-11-2021 | Nej | |
|
Tonja Algren Jensen | 2021-TI-1339 | KFUM-spejderne i Danmark | 07-11-2021 | 07-11-2026 | 07-04-2021 | Nej | |
|
Mads Einshøj | 2022-TI-1393 | Outdoorsports | 01-09-2022 | 01-09-2027 | 19-08-2022 | Nej | |
|
Hans Henrik Høj | 2014-TI-478 | Casper Gyldenberg Event | 24-05-2014 | 24-05-2019 | 24-05-2024 | 26-04-2017 | Nej |
|
Nicholas Nørhol... | 2021-TI-1346 | DGI Østjylland | 13-11-2021 | 13-11-2026 | 24-10-2020 | Nej | |
|
Christian Øster | 2015-TI-670 | FDF Sletten | 17-06-2015 | 04-10-2020 | 04-10-2025 | 08-09-2020 | Nej |
|
Helle Kidde Hansen | 2022-TI-1402 | Aalborg Friluftsliv | 09-10-2022 | 09-10-2027 | 13-03-2022 | Nej | |
|
Mark Vestergaard | 2016-TI-723 | Uhrehøj Outdoor Træning og Events | 26-03-2016 | 26-03-2021 | 26-03-2026 | 30-11-2021 | Nej |
|
Kasper Nybo | 2022-TI-1359 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 08-06-2022 | 08-06-2027 | 18-08-2021 | Nej | |
|
Michala Wedel F... | 2023-TI-1452 | FDF Sletten | 03-09-2023 | 03-09-2028 | 26-08-2023 | Nej | |
|
Frederik Heinri... | 2023-TI-1455 | KFUM-spejderne i Danmark | 24-09-2023 | 24-09-2028 | 26-08-2023 | Nej | |
|
Tobias Sørensen | 2023-TI-1461 | KFUM-spejderne i Danmark | 24-09-2023 | 24-09-2028 | 26-08-2023 | Nej | |
|
Emma Maria Alex... | 2022-TI-1406 | De grønne pigespejdere | 30-10-2022 | 30-10-2027 | 22-11-2023 | Nej | |
|
Søren Thousig | 2023-TI-1465 | DGI | 04-11-2023 | 04-11-2028 | 06-08-2023 | Nej | |
|
Rasmus Klog | 2022-TI-1412 | DDS | 30-10-2022 | 30-10-2027 | 01-10-2022 | Nej | |
|
Daniel Steen Ko... | 2023-TI-1470 | Ordrup Friluftsgård | 25-10-2023 | 25-10-2028 | 02-04-2023 | Nej | |
|
Marc Balslev | 2022-TI-1419 | Klintekongen, DDS | 27-11-2022 | 27-11-2027 | 22-10-2022 | Nej | |
|
Morten Højlund Wibe | 2023-TI-1428 | DGI | 25-06-2023 | 25-06-2028 | 11-06-2023 | Nej | |
|
Daniel Burgdorf | 2023-TI-1432 | DGI Storkøbenhavn | 30-06-2023 | 30-06-2028 | 01-10-2022 | Nej | |
|
Frederikke Niel... | 2023-TI-1436 | DGI Storkøbenhavn | 30-06-2023 | 30-06-2028 | 07-05-2023 | Nej | |
|
Anne Julie Øste... | 2023-TI-1440 | Aalborg Friluftsliv | 06-08-2023 | 06-08-2028 | 25-03-2023 | Nej | |
|
Kristian K Kjer... | 2021-TI-1272 | DGI Østjylland | 27-06-2021 | 27-06-2026 | 17-04-2021 | Nej | |
|
Morten Juul Ros... | 2021-TI-1246 | Outdoorsports | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Louise Holst He... | 2021-TI-1278 | DGI Storkøbenhavn | 22-06-2021 | 22-06-2026 | 16-05-2021 | Nej | |
|
Mirjam Norup | 2021-TI-1256 | Friluftsvejlederuddannelsen KU | 11-06-2021 | 11-06-2026 | 07-09-2020 | Nej | |
|
Helene Kildahl | 2021-TI-1296 | UCN act2learn | 26-06-2021 | 26-06-2026 | 19-05-2021 | Nej | |
|
Patrick Lyng Ro... | 2010-TI-156 | Klatreklar.dk | 28-04-2010 | 19-06-2021 | 19-06-2026 | 12-08-2020 | Nej |
|
Mads Hvid | 2021-TI-1264 | FDF Stenløse-Veksø | 13-06-2021 | 13-06-2026 | 29-05-2021 | Nej | |
|
Kathrine Dahl M... | 2021-TI-1325 | Bent Byg gruppen | 17-09-2021 | 17-09-2026 | 12-08-2021 | Nej | |
|
Rene Polmann Dyreby | 2021-TI-1290 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 23-05-2023 | Nej | |
|
Joakim Kirketer... | 2021-TI-1245 | Outdoorsports | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Jonas Friis Andersen | 2021-TI-1311 | KFUM-Spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 10-07-2021 | Nej | |
|
Sebastian Kierk | 2021-TI-1254 | KU Friluftsvejlederuddannelsen | 11-06-2021 | 11-06-2026 | 07-09-2020 | Nej | |
|
Ditlev Kirstein... | 2021-TI-1315 | KFUM-spejderne i Danmark | 19-09-2021 | 19-09-2026 | 08-06-2020 | Nej |