Godkendte instruktører
Medlemsnr. | Organisation | Eksamensdato | Revurderingsdato | Udløbsdato | Førstehjælp bevisdato | Avanceret træklatring | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Thor Svejgård Lund | 2015-TI-706 | 13-12-2015 | 13-12-2020 | 13-12-2025 | 04-04-2017 | Nej | |
|
Rasmus Thykær Norup | 2021-TI-1260 | KlatreKlar.dk | 19-06-2021 | 19-06-2026 | 13-04-2021 | Nej | |
|
Frederik Horst | 2020-TI-1236 | DGI Østjylland | 21-11-2020 | 21-11-2025 | 13-08-2020 | Nej | |
|
Johannes Kjær Madsen | 2019-TI-1064 | Orbis Udeliv | 04-01-2019 | 04-01-2024 | 08-05-2019 | Nej | |
|
Willi Squindo | 2020-TI-1238 | Outdoor Connection / DGI Østjylland | 21-11-2020 | 21-11-2025 | 23-02-2019 | Nej | |
|
Christian Solgaard | 2020-TI-1191 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 20-09-2022 | Nej | |
|
Mathias Bille Jensen | 2021-TI-1267 | Team Nord | 17-06-2021 | 17-06-2026 | 12-05-2019 | Nej | |
|
David Alexander... | 2020-TI-1149 | Ung i Århus, Kalø Højskole og FarVild.dk | 02-06-2020 | 02-06-2025 | 19-05-2020 | Nej | |
|
Asger Dahl Knudsen | 2021-TI-1250 | 1. Strib DDS | 07-06-2021 | 07-06-2026 | 25-05-2021 | Nej | |
|
Jesper Thingaar... | 2021-TI-1244 | Outdoorsports | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Lars Gjerløw Jø... | 2020-TI-1229 | Brejning Efterskole | 22-11-2020 | 22-11-2025 | 09-08-2023 | Nej | |
|
Ann Katrine Bre... | 2021-TI-1273 | DGI Østjylland | 27-06-2021 | 27-06-2026 | 04-05-2021 | Nej | |
|
Thomas Bisgaard | 2020-TI-1154 | FDF Sletten | 14-06-2020 | 14-06-2025 | 28-05-2020 | Nej | |
|
Tobias Thyrring | 2019-TI-1077 | FDF | 12-05-2019 | 12-05-2024 | 04-07-2021 | Nej | |
|
Martin Johansen | 2021-TI-1241 | Outdoorsports | 29-05-2021 | 29-05-2026 | 22-09-2020 | Nej | |
|
Michel Guldberg... | 2020-TI-1188 | KFUM-Spejderne i Danmark | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 13-10-2018 | Nej | |
|
Stine M. Rosenquist | 2018-TI-971 | DGI Hovedstaden | 22-06-2018 | 22-06-2023 | 22-06-2028 | 03-09-2022 | Nej |
|
Reinholdt Völck... | 2020-TI-1162 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-02-2022 | Nej | |
|
Per Holme Nielsen | 2021-TI-1276 | DGI Storkøbenhavn | 22-06-2021 | 22-06-2026 | 16-05-2021 | Nej | |
|
Thomas Lundstrøm | 2020-TI-1207 | Høruphavspejderne | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 06-09-2020 | Nej | |
|
Morten Astrup | 2015-TI-687 | Houens Odde | 25-10-2015 | 25-10-2020 | 25-10-2025 | 27-01-2017 | Nej |
|
Lasse Rye Strøm | 2021-TI-1293 | UCN act2learn | 17-08-2021 | 17-08-2026 | 24-04-2021 | Nej | |
|
Christian Theil... | 2020-TI-1183 | Pilelygaard KBH | 18-09-2020 | 18-09-2025 | 26-08-2020 | Nej | |
|
Lars Lindegaard... | 2017-TI-851 | KFUM Spejderne i Ringe | 29-01-2017 | 29-01-2022 | 29-01-2027 | 06-10-2021 | Nej |
|
Mikkel Kaas Frich | 2010-TI-186 | Klatreklar.dk | 18-06-2010 | 19-06-2021 | 19-06-2026 | 09-05-2021 | Nej |
|
Bjørn Vogt Haarsløv | 2020-TI-1208 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 26-10-2019 | Nej | |
|
Michael Petterm... | 2018-TI-981 | Vejen Friskole | 07-05-2018 | 07-05-2023 | 07-05-2028 | 13-01-2024 | Nej |
|
Peter Haugan Vergo | 2021-TI-1283 | DGI Storkøbenhavn | 24-06-2021 | 24-06-2026 | 16-05-2021 | Nej | |
|
Niels Helmer Laursen | 2020-TI-1170 | Den Private Friluftsvejlederuddannelse | 18-08-2020 | 18-08-2025 | 26-05-2020 | Nej | |
|
Michelle Tidema... | 2021-TI-1295 | UCN act2learn | 26-06-2021 | 26-06-2026 | 19-05-2021 | Nej | |
|
Ida Venge Kramer | 2020-TI-1212 | Fjeldgruppen | 01-11-2020 | 01-11-2025 | 02-09-2020 | Nej | |
|
Morten Eskildsen | 2020-TI-1199 | KFUM | 13-09-2020 | 13-09-2025 | 07-11-2023 | Nej | |
|
Alexander Schødt | 2021-TI-1326 | Bent Byg gruppe | 17-09-2021 | 17-09-2026 | Nej | ||
|
Rane Damsgaard ... | 2020-TI-1216 | Helgenæs Naturefterskole | 02-11-2020 | 02-11-2025 | 08-08-2019 | Nej | |
|
Julian Hendrik ... | 2018-TI-1060 | Hounsodde spejdercenter | 11-11-2018 | 11-11-2023 | 11-11-2028 | 21-05-2023 | Nej |
|
Allan Daugaard ... | 2020-TI-1176 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 07-06-2020 | Nej | |
|
Niels Christian... | 2017-TI-884 | Ballerup spejdergruppe | 11-06-2017 | 11-06-2022 | 11-06-2027 | 08-05-2022 | Nej |
|
Kristoffer Grønhøj | 2021-TI-1248 | FDF | 30-05-2021 | 30-05-2026 | 18-09-2021 | Nej | |
|
Sofie Kabel Brandt | 2020-TI-1224 | DGI Storkøbenhavn | 12-11-2020 | 12-11-2025 | 05-09-2020 | Nej | |
|
Claus Blomberg | 2018-TI-1018 | Næsgaard Efterskole | 20-08-2018 | 20-08-2023 | 20-08-2028 | 12-09-2017 | Nej |
|
Alexander Neergaard | 2020-TI-1180 | FDF | 30-08-2020 | 30-08-2025 | 27-06-2020 | Nej | |
|
Linda Botfild C... | 2019-TI-1121 | Det Danske Spejderkorps | 21-09-2019 | 21-09-2024 | 17-08-2019 | Nej | |
|
Nikoline Andersen | 2019-TI-1057 | Hounsodde | 24-03-2019 | 24-03-2024 | 09-09-2018 | Nej | |
|
Niels Lottrup | 2015-TI-664 | KFUM - Spejderne, Græsted | 25-09-2015 | 25-09-2020 | 25-09-2025 | 07-04-2018 | Nej |
|
Lars Olesen | 2010-TI-190 | Vejle Kommune | 31-08-2010 | 31-08-2015 | 31-08-2020 | 24-11-2015 | Nej |
|
Christian Phili... | 2016-TI-838 | DDS Hellerud | 20-11-2016 | 20-11-2021 | 20-11-2026 | 31-01-2016 | Nej |
|
Mark K. Hassager | 2019-TI-1104 | BUF, Fritidscenter Amager midt | 11-08-2019 | 11-08-2024 | 01-01-2018 | Nej | |
|
Martin Toft Nielsen | 2012-TI-357 | FDF | 07-10-2012 | 07-10-2022 | 07-10-2027 | 18-11-2021 | Nej |
|
Jonas Kanstrup Olsen | 2019-TI-1075 | FDF | 12-05-2019 | 12-05-2024 | 25-03-2019 | Nej | |
|
Mikael Borggreen | 2012-TI-355 | FDF | 07-10-2012 | 07-10-2022 | 07-10-2027 | 15-01-2017 | Nej |